>

Orlí Indoor Cup U7 2020 se vydařil

Pavel Podhájecký, 09.02. 2020 Aktuality

V sobotu 25. ledna 2020 proběhl ve sportovní hale ZŠ Svatopluka Čecha, další ročník halového Orlího turnaje, tentokráte v teeballu dětí do 7 let.

 

I přesto, že s osobních důvodů nemohli dorazit Rytíři Trutnov, tak obsazení týmů bylo velmi pestré. Poprvé (v zimě!) jsme v Chocni přivítali Waynes Pardubice a to hned se dvěma týmy, i když v trochu redukovaném počtu hráčů, z Vysočiny k nám dojeli Nuclears Třebíč a výčet týmů samozřejmě doplnil domácí výběr Orlíků, který se chtěl před domácím publikem ukázat v té nejlepší formě.

Pod vedením trenérek, jež tentokráte bylo ryze ženské – Vendy a Bohunka, se bohužel hned vstup do turnaje našemu týmu moc nepodařil a zejména z důvodu několika chybiček v poli nás Waynes NAVY porazili vysokým rozdílem. V dalších utkáních však štěstíčko a kvalitní útok, jakožto i zlepšená hra v obraně, znamenali 1 remízu (proti Třebíči) a 1 výhru s Waynes WHITE, což nakonec znamenalo krásné 2. místo.

 

Zaslouženého poháru pro vítěze turnaje se dočkali Waynes NAVY, které zejména táhl Denda Rambousek, jenž odpálil i homerun a v poli předváděl skvělé zákroky a přehled o hře. Nutno podotknout, že i v Orlím dresu máme několik velmi šikovných hráčů a hráček, díky nimž nám roste opět silná generace.

 

V Orlím dresu se turnaje zúčastnili: Miky Morávek, Miky Staněk, Verča Jirufová, Nikča Bělohlávková, Amálka Drahošová, Vašík Skřivánek, Adam Wagner, Patrik Bednář, Jiřík Menclík a Kubík Zeman.

 

Závěrem bysme rádi poděkovali všem týmům, které dorazili a zejména fanouškům z řad rodičů, jež dokázali ocenit nejen domácí, ale pěkné zákroky a odpaly soupeřů. V neposlední řadě patří dík i pořadatelskému týmu v čele s Petrem Novotným a Lukášem Zárubou, jež doplnili i rozhodčí turnaje: Pavel Podhájecký, Jarda Jeřábek a Filip Záruba.

 

KONEČNÉ POŘADÍ:

 

  1. místo – Waynes Pardubice NAVY
  2. místo – SaB Orli Choceň
  3. místo – Waynes Pardubice WHITE
  4. místo - Nuclears Třebíč

Starší články