1. Home >
  2. BASEBALL CAMP PATRIOTS 2023

BASEBALL CAMP PATRIOTS 2023

Vítek H., 01.09. 2023 Aktuality

Poslední prázdninový týden proběhl na našem hřišti přípravný kemp před závěrečnou podzimní částí sezony 2023, který jsme po třech letech znovu obnovili.

Počasí poslední prázdninový týden bylo hodně zamračené s drobným deštěm a teprve od středečního odpoledne se umoudřilo. V úterý dopoledne jsme oproti plánu museli využít i haly míčových sportů v areálu Sportparku. Přes tyto nepříjemnosti s počasím to neovlivnilo nadšení hráčů a trenéři natrénovali baseballové dovednosti dle harmonogramu.
 
V pondělí jsme začali testováním baseballových dovedností. Odpoledne pak doplňkovým programem byla i ukázková hodina lakrosu a tak se starší hráči v pondělí odpoledne seznámili s tímto netradičním sportem.
 
Pro zkvalitnění kempu byli ve spolupráci s ČBA domluveni pro starší kategorie dva lektoři, v úterý a středu Petr Baroch, ve středu pak Jakub Sládek. Oba dva bývalí vynikající reprezentanti, kteří své bohaté zkušenosti předávají dále i v menších regionálních týmech. S Petrem Barochem ve středu naši hráči trénovali souhry ve vnitřním poli a ve čtvrtek se pak věnovali práci zadního pole. S Jakubem Sládkem pak intenzivně trénovali pálku - hlavně správný pohyb celého těla. Pro spoustu hráčů to bylo jistě přínosem a věříme, že se tímto zase jako klub posuneme dále.
 
Občerstvení formou svačin bylo zajištěno přímo v dugoutu, a jeden by neřekl, že koncem srpna bylo nutné vařit teplý čaj... Obědy jsme pak měli zajištěné v jídelně gymnázia Jergym v 10ti minutové docházkové vzdálenosti.
 
Po týdenním soustředění na baseball campu jsme se navíc v sobotu 2.9. zúčastnili turnaje regionu SV kategorie U7 v Trutnově, pro nejmenší Patrioty to bylo zakončení herní sezony úspěšným 2. místem. A co je hlavní, všichni jsme si to užili a těšíme se na další společné akce!
 
O rozsáhlou fotodokumentaci se staral Marek Smolný, k nahlédnutí pondělí, úterý, středa.
 
 
 
 
 
 
 
Starší články