1. Home >
  2. Liberec Cup 2024 kategorie U7

Liberec Cup 2024 kategorie U7

Vítek H., 22.01. 2024 Aktuality

Dne 21. 1. 2024 se konal v Hale míčových sportů ve Sport parku Liberec halový turnaj v T-ballu kategorie U7. Celkem se zúčastnilo osm týmů z regionu Severovýchod a Severozápad včetně domácích Patriots Liberec.

V základní skupině měli malí Patrioti bilanci vítězství 2-1 a to je posunulo do boje o bronzové pódium. V něm jsme nakonec jasně přehráli Klackaře z Kostelce. V celém turnaji Patrioti obdrželi nejméně bodů, což se obzvláště cení.

Nejprve se v playoff odehrály zápasy týmů o 5.-8. místo a udělali jsme pak první část vyhlášení tak, aby se tyto kluby mohly vydat zpět do svých domovů dříve.

Vrcholem turnaje byl souboj pražských týmů, kde po těsném výsledku 19:17 vyhrály děti SaBaT Praha.

Jako bonus jsme vyhlásili nejlepšího pálkaře turnaje, který obdržel sošku pálkaře. Z nominací trenérů jednotlivých týmů pak byl z osmi lístečků vylosován Roman Raiminius z Patriots Liberec, gratulujeme!

Za předvedenou hru si zaslouží pochvalu všechny děti, kterých se v hale na turnaji sešlo na osmdesát. A když k tomu připočteme jejich trenéry a rodiče, uspořádali jsme relativně velkou sportovní akci.

Závěrem bych chtěl poděkovat hráčům a rodičům za účast a super nasazení. Dále Verče a Pavlovi (Čiháčkovi) za přípravu a provoz občerstvení. Sponzorům za podporu při uspořádání turnaje. Jmenovitě MOCCA za věcné ceny (cukrovinky), SM Liberec za finanční podporu a PMH za propagaci turnaje. Za organizaci dále vedení Patriots a jeho týmu rozhodčích a pomocníků, všem trenérům, kteří pomáhali na hřišti a lavičce. V neposlední řadě všem rodičům, za podporu svých dětí. Velice všem moc děkuji.

Věřím, že jste si to všichni užili a jaře na začátku sezony 2024 se budeme těšit na hřištích na další svělé výkony.
 
Fotky od Marka Smolného z akce můžete prohlédnout na MRKSM. A Márovi za ně ze moc díky!
 
Výsledky turnaje na stránkách ČBA jsou ZDE:

A foto týmu mladých Patriotů

Starší články