1. Home >
  2. ORLI INDOOR CUP U7 2023

ORLI INDOOR CUP U7 2023

Pavel Podhájecký, 25.02. 2023 Aktuality

Přestože panovala poněkud mrazivější počasí, tak se v sobotu 25.2. do Chocně, sjela čtveřice týmů z celého regionu Severovýchod, kde se ve sportovní hale ZŠ Svatopluka Čecha uskutečnil halový turnaj ORLI INDOOR CUP U7 2023. Zúčastnili se jej domácí Orlíci, Klackaři Kostelec nad Orlicí, Patriots Liberec a Waynes Pardubice.

Po dohodě s týmy byl uzpůsoben systém turnaje (1x každý s každým, kdy se hraje o celkové pořadí) a herní řád doznal pro potřeby turnaje několika změn (oproti SŘ ČBA), a to zejména v podobě max. 4 švihů, platných remíz a běhání max. o 1 metu. I přesto všechno nebyla nouze o velké přestřelky a zajímavé výsledky.

    

 

Nejvýraznější formu, během zimního (ne)času, si dovezli Klackaři a po 2 vítězstvích a 1 remíze, zaslouženě zvítězili v celém turnaji. Na druhé místo, se díky 2 výhrám a 1 porážce, dostali Waynes. Týmy tzv. na "bedně" doplnili domácí Orlíci, a to zejména díky výhře nad Patriots, kteří však zanechali sympatický dojem a s jedinou remízou skončili na 4. místě.

Mladí teeballisté ze všech čtyřech týmů předváděli hezké výkony, ikdyž mnohde byl hodně znát velmi nízký věk, protože se mnohde jednalo o předškolní děti. Navíc se někteří i čerstvě po náboru. Přesto došlo i na krásné souhry a dlouhé odpaly.

Děkujeme všem týmům, kteří vážili cestu do Chocně, taktéž patří dík i všem příznivcům z řad rodičů, jichž byla téměř plná tribuna. V neposlední řadě děkujeme i rozhodčím Fandovi Mazánkovi ml. a Jardovi Jeřábkovi, bez nichž by se vlastně nejednalo o zápasy ale pouze o organizovaný trénink :)

 

 

CELKOVÉ POŘADÍ:

1. místo Klackaři Kostelec nad Orlicí

2. místo Waynes Pardubice

3. místo SaB Orli Choceň

4. místo Patriots Liberec

 

Starší články