1. Home >
  2. WAYNES INDOOR CUP U9 2023

WAYNES INDOOR CUP U9 2023

Tomáš Rambousek, 14.02. 2023 Aktuality

V sobotu 4. února další ročník WW Indoor Cupu U9. V hale poličského gymnázia se nakonec sešlo pět týmů, místo šesti, a to "domácí Waynes Pardubice, Eagles Praha, Ježci Jihlava, Miners Kladno a z Polska přijeli Barons Wroclaw.

Změna rozpisu na poslední chvíli byla spíše k lepšímu. Učesanější rozpis a kratší pauzy mezi zápasy ocenili snad všichni.

      

V nejlepší formě přijeli Eagles Praha a společně s U11 na lednovém turnaji udrželi neporazitelnost zeleného válce na waynovských indoorech. 
Na druhém místě (pokud bychom vyhlašovali pořadí) by se s bilancí 3-1 umístili vždy dobře připravení Miners Kladno. Pěkný baseball předvedly i tři týmy s jednou výhrou: polští Barons Wroclaw, třetí tým v zeleném Ježci Jihlava a domácí Waynes Pardubice. 
 
Turnaj bez trofejí, ale s pardubickým perníkem pro každého účastníka provázela pohodová atmosféra a vůně palačinek z improvizovaného bufetu. 
 
Zápasy rozhodovala zkušená Linda Rambousková (HP), na metách si rozhodcovské ostruhy obrušoval mladík Martin Šabouk (U11). Scoreboard obsluhoval Sebo Novák (U11) a o bufet se postarala Lenka Nováková, Zuzka Šabouková a Věrka Nováková. Všem patří velký dík.

Starší články