>

Waynes Indoor Cups 2022 opět v Poličce

Tomáš Rambousek, 01.02. 2022 Aktuality

WW INDOOR CUP U9
15.1.2022 | Polička

Po dvou letech se klubu Waynes podařilo uspořádat halový turnaj. Doba sportu v tělocvičnách nepřála a ani teď, uprostřed omikronové tsunami není snadné účastnit se, natož pořádat. Máme radost že se to povedlo. V hala poličského gymnázia poměřilo síly pět týmů kategorie U9. Týmy decimované karanténami line up doplnili staršími hráči. Hrálo se z nadhozu. Kdo to nedal, mohl se zachránit na stativu.

Turnaj byl krásně vyrovnaný. Z deseti utkání hned čtyři skončily rozdílem jediného bodu. K vidění bylo mnoho skvělých zákroků a i tvrdých odpalů. O celkovém vítězi rozhodovalo až poslední utkání. První místo si do Kladna odváží Miners. Parádní den na hřišti si užili všichni.

1. Miners Kladno
2. Rytíři Trutnov
3. Waynes Pardubice
4. Sabat Praha
5. Ježci Jihlava

info: https://www.waynes.cz/udalost/ww-indoor-cup-u9-4/

 

 


WW INDOOR CUP U10
29.1.2022 | Polička

O čtrnáct dní později hostila hala v Poličce také turnaj U10. V Pardubicích není vhodná hala podobných parametrů a tak Waynes většinu svých indoorových akcí pořádají právě ve městě Bohuslava Martinů.

Také kategorie U10 naplnila kapacitu turnaje. K odbastním rivalům Waynes, Olrům a Rytiřím se přidali také Ježci ze sedmdesát kilometrů vzdálené Jihlavy a z opravdové dálky Miners Kladno.

Týmy volili různé přístupy: někdo se zaměřil více na rozvoj, jiný více na výsledek. To nic nemění na tom, že někteří hráči se už umí do míčku pořádně opřít. Homerun odpálil jihlavský Švec, několik hráčů HR atakovalo jen velmi těsně. Oko diváka se mohlo potěšit i pestrou hrou v obraně. Některé vydařené zákroky potleskem ocenili i fans soupeře. Atmosféra na turnaji byla skvělá.

První místo obsadili Rytíři Trutnov. Se stříbrem se do Jihlavy vracejí Ježci. Poslední zápas turnaje byl přímý souboj o bronz. V něm byli lepší kladenští Miners.

1. Rytíři Trutnov
2. Ježci Jihlava
3. Miners Kladno
4. Waynes Pardubice
5. Orli Choceň

info: https://www.waynes.cz/udalost/ww-indoor-cup-u10-2/


Oba halové turnaje pro nás byly nejen potěšením pořádat a být co nejlepšími hostiteli, ale také příležitostí k rozvoji nejen hráčských dovedností. Turnaje rozhodovali mladí rozhodčí Lukáš Pavlák a Aneta Rambousková. Role scorekeeperů si vyzkoušelo hned několik rodičů. Další rodiče si vyzkoušeli zápis utkání.

Za Waynes Pardubice

Tomáš Rambousek

 

Starší články