1. Home >
  2. Komorní turnaj U11 v Trutnově

Komorní turnaj U11 v Trutnově

Roman Klempíř, 13.03. 2020 Aktuality

V neděli 8. března uspořádali Rytíři Trutnov halový turnaj pro kategorii U11, kde si chtěli ověřit schopnosti nadhazovačů pro sezónu 2020. V době virového šílenství se však těžko nacházely týmy, které by měli podobný cíl. Po dlouhém rozhodování, zda turnaj zorganizovat či zrušit, se Rytíři rozhodli ho uspořádat i za účasti tří týmů. Domácí tak v hale ZŠ R. Frimla v Trutnově, přivítali Tempo Titans Praha a Blesk Jablonec nad Nisou.

Herní systém byl vcelku jednoduchý, v počtu 3 týmů. Každý z týmů se se svým soupeřem utkal jednou jako domácí a jednou jako host. Celkem tedy 5 utkání.

V celkem komorní atmosféře se týmy dopracovali k těmto výsledkům:

Rytíři Trutnov vs. Blesk Jablonec n. N.             7:0
  Blesk Jablonec n. N.  vs. Tempo Titans          2:5
Tempo Titans vs. Rytíři Trutnov                        5:2
  Blesk Jablonec n. N.  vs. Rytíři Trutnov          2:9
Tempo Titans vs. Blesk Jablonec n. N.             6:0

 

 

Vzhledem k výsledkům jednotlivých zápasů, se pak poslední zápas turnaje, mezi Rytíři Trutnov a Tempo Titans, stal zápasem finálovým a tedy bojem o zlaté "placky". Až do své poloviny bylo utkání vyrovnanou partií, ale Tempo Titans ukázalo větší sílu na pálce než domácí Rytíři a v druhé polovině zápasu si "vystřílelo" výhru 10:6.

Rytíři i Tempo turnaj pojali turnaj jako test nadhazovačů, a tak bylo k vidění na nadhazovačském prkně opravdu velké množství budoucích nadějí. Rytíři dokonce dospěli (přestože chyběli 2 hráči z nadhazovačské baterie) k poznání, že ze sestavy 9 hráčů se může v sezóně postavit na kopec plných 9 (tzn. až 11 hráčů pro sezonu 2020), což se asi nikdy v minulosti nestalo.

Rytíři děkují všem zúčastněným za ochotu dorazit a zahrát si možná jeden z posledních turnajů zimní přípravy, od středy 11.3.2020, totiž byly všechny trutnovské haly uzavřeny pro veškerou spolkovou činnost.

 

 

KONEČNÉ POŘADÍ:

 

1. místo - Tempo Titans Praha

2. místo - Rytíři Trutnov

3. místo - Bleska Jablonec nad Nisou

Starší články