>

Winter Cup U11 2020 v Chocni

Pavel Podhájecký, 09.03. 2020 Aktuality

V sobotu 7. března 2020, proběhl v Chocni halový turnaj v coachballu - Winter Cup U11. Turnaje se zúčastnila čtveřice týmů: domácí Orli Choceň, Klackaři Kostelec nad Orlicí, Patriots Liberec a Vlaštovky Sadská.

Celkem se odehrálo šest hodinových zápasů, systémem každý s každým, takže pro všechny týmy to znamenovalo celé 3 hodiny baseballu.

V prvním zápase proti sobě nastoupili „sousedi“ Orli Choceň a Klackaři Kostelec. Zápas to byl pohledný a vyrovnaný, kdy před dohrávkou bylo skóre o jeden bod pro Klackaře. V dohrávce se Orlům podařilo zabrat a přehráli soupeře 13:10.

V druhém zápase se postavil tým Vlaštovek ze Sadské proti Patriotům, kteří sebou přivezli dobře připravený tým a Vlaštovky přehráli výrazně 23:0.

Třetí zápas hráli Patrioti proti Orlům. První směna byla pro Orly nadějná, kdy se domácí obraně podařilo zahrát rychlé 3 auty ze 3 pálkařů a v útoku naopak zapsali jeden doběh. Bohužel se nakonec jednalo o jediný doběh Orlů v utkání, jelikož ve zbytku zápasu nebyli schopni najít recept na obranu Patriotů, kterým se navíc velmi dařilo v útoku. Konečné skóre nakonce jasně ve prospěch Liberce - 15:1.

Zápas číslo čtyři, hráli Klackaři proti Vlaštovkám. Zápas ovládli Klackaři, když nepřipustili žádné drama a zvítězili v poměru 19:1.

V 5. utkání proti sobě nastoupili domácí Orli a Vlaštovky Sadská. Ani tentokrát nedokázaly Vlaštovky soupeře výrazněji potrápit a zápas skončil 16:1 pro Choceň.

V posledním zápase si to rozdali Patrioti a Klackaři. Minimálně do půlky zápasu to bylo opět krásně vyrovnané utkání s množstvím kvalitních odpalů i obranných zákroků, ale druhou půlku již byli přesvědčivější Patrioti a dovedli utkání do vítězného konce 22:10.

Konečné pořadí:

  1. místo - Patriots Liberec
  2. místo - SaB Orli Choceň
  3. místo - SK Klackaři Kostelec nad Orlicí
  4. místo - Vlaštovky Sadská

Starší články